Thursday, 18.04.2024, 8:57 AM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Benkoka, bachoivo  
Forum » Forum » Проблеми, съвети, оплаквания » Подаръци (Идеи и съвети)
Подаръци
SISDate: Sunday, 07.12.2008, 3:51 PM | Message # 1
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
TA ZNACHI ETO ME PAK cool
ISKAM DA ZNAM VASHETO MNENIE I TAKA DA SI POMOGNEM EDIN NA DRUG.
V SLUCHAIA ISKAM DA SUBERA MNENIA, ZA NAI PODXODIASH PODARAK ZA MUJ. IMA NIAKOLKO KRITERIA
V SLUCHAIA, NE GO POZNAVAM DOBRE I NE ZNAM KAKVI SA MU VKUSOVETE, VUPREKI CHE IMAM NIAKAKVA IDEIA VSE PAK
RAZBRAH CHE MI E KUPIL PODARATSI ZA PRAZNITSITE I ZA IMENNIAT MI DEN - PO KUTIITE. KOITO VIDIAH...SA JENSKI ACSESOARI.
ISKAM DA KUPIA PODARAK, KOITO DA E NA NIVO, NO VSE PAK NE ISKAM DA SI IZPRAZVAM BANKOVATA SMETKA wacko , VSE PAK KAKTO KAZAH NE SE POZNAVAME NA INTIMNO NIVO I TO IZOBSHTO.
ISKAM DA GO KUPIA OT TUK, ZASHTOTO VAV FRANCE TO SI E IASNO CHE OSVEN PARFUMES I SPECIAL MARKI NA DREHI, TO DRUGO EDVA LI SHTE NAMERIA, A TOVA SHTE E DOSTA BANALNO.
ISKAM DA E NESHTO ORIGINALNO.

NIAKAKVI IDEI?

P.S. TRIABVA DA KUPIA PODARAK I ZA EDNA MADAMA, NO TI E EDVA NA 16 GOD. MAKAR I DA IZGLEJDA NA 20 I DA E SUSHTO TOLKOVA OTVORENA CHE I VSE MARKOVA HODI. SUSHTO NE IA POZNAVAM MNOGO DOBRE, NO SLUCHIA GO IZISKVA, TOEST DA I PODARIA NESHTO, KOETO DA OTGOVARIA NA GODINITE I I NA MLADEJKITE VKUSOVE NA TEENS.

SIGURNA SAM CHE IMATE GADJETA, ILI PONE NESHTO KATO PO INTIMNI PRIATELKI I VSE NIAKAKVA IDEIA BIHTE IMALI...TAKADE, MLADI STE, V TON S MODATA NA VASHETO POKOLENIE I MOJE DA STE MI OT POLZA.

10X AND KISES FOR ALL OF YOU angel1


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

 
Ms_RomanovaDate: Tuesday, 09.12.2008, 1:07 PM | Message # 2
Sergeant
Група: Users
Мнения: 20
Репутация: 6
Статус: Не е на линия
Ами за хора, които не са ти толкова "интимни"- един хубав колан може да свърши работа, не са толкова скъпи, не е прекалено личен подарък и ако е съобразен със стила на хората, на които подаряваш е добър аксесоар. Или портмоне- пак поради същите причини, или шалове, или нещо типично за страната, от която ще им носиш подаръците... стандартни неща...щом не са ти толкова близки едва ли ще измислиш нещо оригинално

Мнението редактирано от Ms_Romanova - Tuesday, 09.12.2008, 1:08 PM
 
anity69Date: Thursday, 11.12.2008, 9:02 PM | Message # 3
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
ми де да знам- пробвай с въже и буренце.......ма има вероятност да се разсърди biggrin biggrin biggrin snack
 
SISDate: Thursday, 11.12.2008, 11:42 PM | Message # 4
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
anity69,

uh... s vaje i burentse.....ia mi obiasni prednaznachenieto na vajentsto v sluchaia, kakto i na burentseto....... surprised happy

Ms_Romanova,

taka me posavetvaxa i drugi xora, ta vzeh che opravih podaraka pone za sega za momicheto. kupih i hechizo / mnogo hubav parfume/ sas sigurnost shte i haresa, dopalnenie kum podaraka shte bude ot vuicho i, demek picha na koito oshte ne sam mu kupila nishto, no imam veche niakakva predstava. A kato go kupia, shte drasna tuk, da se pohvalia che sam se spravila / drug vapros e uspeshno ili ne
laugh kiss xexe

celuvki sladuranki lips laugh lips

happy


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

 
anity69Date: Friday, 19.12.2008, 11:04 PM | Message # 5
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
хаха всъщност-въже,буренце и един не чак толкова добър приятел...... biggrin

Added (2008-12-19, 11:04 Pm)
---------------------------------------------
.....да бутне буренцето butcher

 
ivonDate: Thursday, 25.12.2008, 9:13 AM | Message # 6
Private
Група: Users
Мнения: 10
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
за празниците си купих прасе ама много хубаво тласто и со4но казва6е се го6ко ама си замина сас бра4еда го убихми и ся мисля да го изядем ама нз дали имати не6то протиж за тожа ре6их да проверя тука и се надяжам да ме потктрепите милсля да позжаня на един стар приятел от камбоджа вав които бях в4ера или оняден и аз нз и мисял 4е се представи много добре сас паржолките и 6те го викна апак ве4е кото 6е става да става. НАДЯВАМ СЕ 6ТЕ ЖИ ХАРЕСА ПОДАРАКА КОИТО СИ НАПРАВИХ > ВЕРВАИТЕ СТРИВА СИ wink
 
anity69Date: Friday, 26.12.2008, 9:26 PM | Message # 7
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
НЕ Е ВАЖНО ПОДАРЪЦИТЕ ДА СА СКРОМНИ И ОТ СЪРЦЕ,А ГОЛЕМИ И СКЪПИ..... cry yahoo hands
 
ivonDate: Sunday, 28.12.2008, 9:02 AM | Message # 8
Private
Група: Users
Мнения: 10
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
няма проблем 6том иска6 големи и скапи подараци гожорил сам сас Амон Ра обесних му как седят не6тат сас тжоите подараци и тои вика ив4о няма никав проблем уре ти пра6там по хеликоптера слон . НАДЯЖАМ СЕ ПОДАРАКА ДА ТИ ХАРЕСА cool

Added (2008-12-28, 9:02 Am)
---------------------------------------------
няма проблем 6том иска6 големи и скапи подараци гожорил сам сас Амон Ра обесних му как седят не6тат сас тжоите подараци и тои вика ив4о няма никав проблем уре ти пра6там по хеликоптера слон . НАДЯЖАМ СЕ ПОДАРАКА ДА ТИ ХАРЕСА cool

 
anity69Date: Monday, 29.12.2008, 1:04 AM | Message # 9
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
pimp има сделка hands

Added (2008-12-29, 1:04 Am)
---------------------------------------------
аз съм избрала подарък розови белезници,розови дълги "гети" и розов шал.......дали е много гейско uhm uhm uhm за мъж.... uhm

 
ivonDate: Wednesday, 31.12.2008, 8:42 AM | Message # 10
Private
Група: Users
Мнения: 10
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
ако е а дан4о 6те му хареса пада си по розовите вав кербала има6е розожи боксерки и 4орапи
 
anity69Date: Wednesday, 31.12.2008, 12:21 PM | Message # 11
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
е нии теий или инъче с него си разменяме дрехите tongue
 
SISDate: Friday, 02.01.2009, 6:49 PM | Message # 12
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
vuh, kolko mnogo se e izlialo dokato me e niamalo happy

ZDR na VSICHKI KATERICHKI i OSICHKI angel1 apple bb

i CHESTITA NOVA 2009 GODINA

biggrinsanta brows hello


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

 
Forum » Forum » Проблеми, съвети, оплаквания » Подаръци (Идеи и съвети)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: