Saturday, 20.04.2024, 1:32 PM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Benkoka, ogshigil4e  
Forum » Дискусии и Дебати :) » Дискусии » "Оплюй" Звезда (Това е темата!!!)
"Оплюй" Звезда
ogshigil4eDate: Saturday, 15.11.2008, 4:09 PM | Message # 1
Private
Група: Moderators
Мнения: 18
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
Идеята за написването на тази тема ми хрумна на един свищовски купон на шега, но сега седейки и пиеики топлото мляко което Мама ми направи и хапвайки сладките бисквитки(с масло), реших наистина на направя тема, за която самото заглавие показва за какво става въпрос - ""Оплюй" Звезда".
В тази тема всеки може да си избере която и да е светска личност(предлагам да са предимно от България) и да си каже мнението за нея. НЕ Е наложително то да е лошо, за това съм сложил така иначе сложната дума "оплюй" в кавички(забележете буквите), защото има и звезди за които само хубаво или нищо drool
Плиятно изкарване(плюене)! fudge

Added (2008-11-15, 4:09 Pm)
---------------------------------------------
И ето на мен се пада честта да бъда първи biggrin
И звездата която искам да ОПЛЮЯ, ама така много яко е Румен Луканов...аууууууууу откачам като го видя по иначе толкова култовото предаване "Сделка или не". Ама можеше предаването да бъде хубаво, ако водещия беше завършил 2ри клас с поне 5ца а не с 3ка(не бяха ми нужни факти то се знае), ако беше завършил академия за актьорско майсторство или поне талант да имаше, а то "момчето" хабер си няма как се прави шоу!!! Просто откачааааааааам като го видя...не знам как се случи, но видях веднъж как една от участничките си свали сутиена(през ръкава) и му го даде и той глупака не стига, че го подуши ами си го и сложи...леллелеле уникално зле!!! Който не го е гледал може да го види тук http://www.vbox7.com/play:04f50b49
И най-големия ми туш беше когато го видях и на BigBrother 4 лелелеле просто дадох един дървен чук на Дидо и му казах да ме удари с все сила по главата bangin , но братче оня Луканов още ме дразнеше със самите звуци излизащи от устата му и не ми беше достатъчно това и дадох на Дидо железен bash (понеже съм железен де showoff )
И това е като цяло просто този ме побърква и искам да чуя дали още някой се оплаква от него, и ако има такива ще се заема сериозно и ще звънна на Рупърт Мърдок, за да оправи проблема, ако и това не помогне пък ще викна тежката артилерия Батето Бойко Борисов biggrin
Моля слагайте коментари smile
Благодаря предварително pray

Мнението редактирано от ogshigil4e - Saturday, 15.11.2008, 10:16 PM
 
anity69Date: Saturday, 15.11.2008, 8:50 PM | Message # 2
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
брей оги изненадваш ме surprised

Added (2008-11-15, 8:13 Pm)
---------------------------------------------
само известни личности ли може да "оплюваме"...... biggrin biggrin biggrin wizard

Added (2008-11-15, 8:50 Pm)
---------------------------------------------
номер едно е къци вапцаров!!!! first first first в края на бляскавата му кариера стана ясно че има сериозни проблеми с главата си......говореше неща за които ти трябваше най-малко година или две за да хванеш долу горе какво иска да каже.......от рода на "аз правя душевен секс, но не изневерявам....и никои не ме вини....аз съм мил със себе си...блаженството на духовното извисение" какво иска да каже..... 4е прай секс със себе си ли?беше много музикален и винаги ми се е искало да попадна в шоуто му, да ме изберат да изляза на сцената и накрая да ми подари касетка с неговите незабравими хитове, но за съжаление това вече не може да стана-МОЛЯ ВЪРНЕТЕ КЪЦИ cry cry cry . а вицовете му просто са страшни....даже познават хора, които за жалост намериха смърта си от смях по вицовете му....ето и няколко wacko
"Внук пита дядо си:
-Дядо,ти като беше в Африка уби ли кенгурута?
-Кенгурата в Африка няма,моето момче!"
при което къци се смееееееееееееееееееееееееееееееееее към един час и не може да продължи шоуто... Мъж и жена отиват на бракоразводно дело, и съдията пита мъжа:
- Защо искате да се разведете ?
При което мъжа отговаря:
- Е как защо, защото съм женен!

...при което залата е притихнала в тишина, все още незнаеща дали да почне да се смее, но заразена от бурния смях на Къци, избухва в жестоки аплодисменти.

Сега нека да излязат две двойки с по двама души!
Реплика на Къци Вапцаров

Целта на кукления актьор е да вложиш целия си характер в едно малко парцалче, направено от дърво и метал.
Къци Вапцаров

Не се притеснявайте - може да гледате накъдето искате...
Къци Вапцаров към сляп участник в шоуто си, 2001 г.

Играете за героиня от романа "Сирано дьо Бержерак". Вие сигурно не сте го чели, защото той се учи само в училище...
Къци Вапцаров

И НАЙ - НАЙ - НАЙ ЗАБАВНИЯ ВИЦ НА КЪЦИ clap clap clap
МЕЧО ПУХ ВЪРВЯЛ ИЗ ГОРАТА И ВИДЯЛ ЕДНА ГЪБКА И ВИКАЛ
-ГЪБКЕ СЕГА ЩЕ ТЕ НАБЕРА!!!!!!
-НЯМА АЗ ЩЕ ТЕ НАБЕРА-казала гъбката

хахахахаахх от тогава е спряно предаването му поради липса на публика

........и понеже е от русе този виден шоумен,който незнае мога да му помогна на човека и лично да му запиша колкото часове са му нуждни при Др Матева-завеждаща психо диспансера в Русе.........и аз там ходя-доволна съм crazy

 
ogshigil4eDate: Saturday, 15.11.2008, 9:24 PM | Message # 3
Private
Група: Moderators
Мнения: 18
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
Не се притеснявайте - може да гледате накъдето искате...
Къци Вапцаров към сляп участник в шоуто си, 2001 г.

хехеххе уби ме band

 
bachoivoDate: Saturday, 15.11.2008, 9:48 PM | Message # 4
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Никак не е лоша темата. Направих един списък на оплютите, ама дългичък излезе нещо. Няма да се увличам в излишни приказки. Затова споменавам само лидерът в класацията

Естествено проф. Юлиян Вучков-Гледам и не вярвам на ушите си! Няма втори като него в мисленето му. Човек, който толкова да не е наред акъла не бях виждал честно. Явно е от възрaстта. Може наистина някога да е бил научен капацитет, но сега за мен си просто един изкуфял дядка с ефирно време в телевизия с нисък рейтинг. Може би проблемът му е, че много се нервира и затова е станал отдавна обект на Господари на ефира. Най-странното е това, че се взема наистина на сериозно. Понякога ми става жал за него, поради това че сам си вярва на глупостите... Но в такива моменти си припомням факта, че великите умове остават неразбрани приживе. biggrin :D biggrin

P.S. Сега като се сетих-имам един преподавател в РУ-същински Вучков. И по държание си приличат, и по акъл, че и по титла (въпросния преподавател и той проф.). От съображения за сигурност имена няма да споменавам biggrin




Мнението редактирано от bachoivo - Monday, 17.11.2008, 7:17 PM
 
ogshigil4eDate: Saturday, 15.11.2008, 10:12 PM | Message # 5
Private
Група: Moderators
Мнения: 18
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
естествено че професора е 1ви biggrin :D biggrin

Кой е следващия...чакам предложения cool

Мнението редактирано от ogshigil4e - Sunday, 16.11.2008, 3:52 PM
 
anity69Date: Sunday, 16.11.2008, 11:48 PM | Message # 6
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
АПЛОДИСМЕНТИ И ЗА МИЛЕН ЦВЕТКОВ.......ИЗВЕСТЕН СРЕД НАРОДА, ЧЕ МЛЪКВА ЕДИНСТВЕНО САМО КАТО НАТИСНЕШ MUTE-to НА ТЕЛЕВИЗОРА biggrin biggrin biggrin .Като няма хляб, поне зрелища не липсват. Излага се народът както му падне и защо не. Като те покажат по телевизора, съседите и познатите ти завиждат, дори да си за оплакване. Но кой ти гледа къв си – нали си станал известен!
На пръв поглед той е доста разкрепостен водещ, стига да се съгласявате с него. С една общо взето приятна визия, той успява да впечатли самотните и нещастни жени от публиката, да им замае и без това празните глави с два-три уж откровени лафа и накрая да наложи своето мнение на аудиторията от пенсионери. Елегантният Миленчо не обича сблъсък с истински мъже и жени и когато му се случи такъв по телефона, или като събеседник, той прекъсва връзката, или често сменя темата.Така всеки делничен ден Милен Цветков в неговия час създава усещане у зрителя, че темите и въпросите, дискутирани на живо, са актуални, важни и привидно честно обсъждани.
В действителност много малко от предаванията му отговарят на тия определения. В по-голямата си част това са откровени манипулации, обслужващи собствениците на Нова телевизия, а по-дребните темички са за излъскване на Миленчовото самочувствие.Когато нещо по сценарий се обърка, водещият включва евтини улични майтапи и циркът става съвършен. Аз съм убедена, че Милен Цветков в един друг цирк може да заеме спокойно ролята на "човека с червения нос".Той е достатъчно интелигентен, за да прави по-голямата част от зрителите на глупаци и да получава това, към което и най-обикновеният човек се стреми – известност, пари и приятен живот.....но глупаците винаги са на мода-кефиш ма Миленчооооо thumbup

Added (2008-11-16, 11:48 Pm)
---------------------------------------------
теи сега подхващам Огито да "оплювам"......... no то пък трябваше само известни личности haha

 
bachoivoDate: Monday, 17.11.2008, 7:59 PM | Message # 7
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Така като гледам темата напредва с мат'риала, та рекох да се включа пак biggrin

Лейсис ен джентълменс представям ви тази иначе толкова симпатична жена Албена Вулева. Не знам дали тая женица си е проста по рождение или сценаристите на онуй странно предаване са без основно образование, но просто не мога да дишам нито нея, нито въпросното жълтеникаво предаване. Нейното със сигурност не е журналистика. Дори човек, който не разбира от тия работи вижда, че на тая не и хлопа дъската,а и се е разковало дюшемето. Явно не и стига резила по телевизията, че взе и в Playboy снима....ле-ле. Не очаквах чак толкова грозно тяло да извади- какви бедра, какъв черен задник и толкова сбръчкана...ле-ле, ле-ле. Не знам дали и е останала капка достойнство (ако изобщо е имала някога) след като е видяла какви снимки са станали. Ама и аз какво ли се учудвам - тя баба Лили се снима гола(за тази госпожа може да изкажа мнение по нататък), а за тая булка какво остава. Поне да имаше някаква визия или айде поне какво да покаже да имаше...да, ама не. На мен поне ми прилича на премазана на магистралата жаба (може би така изглежда, защото телевизора ми е стар, де да знам).
Абе какво да ви кажа...изобщо не заслужава вниманието, което и се дава. Ама няма как да не драсна някой ред за нея.
Че предаването дето го води и то като нея-долнопробно. Според мен 98% от нещата дето ги говори са пълни глупости, плод на монтаж. Безсмислено предаване , което изобщо не забавлява, а точно обратното - дразни с простотията си. Един вид каймакът на утайката.
Аиде стига толкова, че много напреднахме във времето и извинявайте ако има нещо biggrin biggrin




Мнението редактирано от bachoivo - Monday, 17.11.2008, 8:00 PM
 
momoneymainDate: Friday, 21.11.2008, 9:41 PM | Message # 8
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Абе в муцуната прилича на маймуна...ама в Плейбой като я гледах и шапка и свалям - много яко дупе. Но толкоз. И аз ще се включа скоро с някой мой любимец.

Why So Serious?
 
ogshigil4eDate: Friday, 28.11.2008, 7:49 PM | Message # 9
Private
Група: Moderators
Мнения: 18
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
Време е да оплюя и Тодор Колев...абе верно бил е голяма звезда на времето когато майка ми е гледала "Как ще ги стигмен...Американците" или там как се казваше това предаване, ама сега не му е работа в Dancing Stars...тои остарял човека побелял,както се пееше в една песен на Сашо Роман "остарях и побелявам..." сигурен съм че дядо Колев ще я изпее по добре.Тои на екрана заваля думите, бърка ги и какво ли още не,да се пенсионира и толкова да остави шоу бизнеса на по-младите, изгряващи звезди... smile
Прав ли съм ?
Че той е роден на 26 август 1939 г. в Шумен, той тази година е навършил 69години това е каде, каде за пенсия...
 
bachoivoDate: Friday, 28.11.2008, 9:33 PM | Message # 10
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
абе тука що все едни и същи хора изявяват мнение....не е интересно така. убеден съм, че всеки член на сайта си има някой когото да оплюе, охрачи и....абе изобщо к'вот може там да се направи. айде по-смело...не се притеснявайте biggrin :D

P.S. ogshigil4e напълно съм съгласен с теб за дядо Тошко. То принципно май цялото това предаване е за плюене, ама много много време ще отнеме, че там доста "звезди" са се събрали biggrin

P.P.S. А да....само едно нещо в това предаване ми харесва-Вили Марковска......кефи ме бе, кефи ме.....ако знае какво и мисля biggrin




Мнението редактирано от bachoivo - Friday, 28.11.2008, 9:35 PM
 
anity69Date: Saturday, 06.12.2008, 0:02 AM | Message # 11
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
е време е и да похвалим някой....много ми харесва Димитър Рачков-популярен като водещ на “господари на ефира” голям звяр-къци вапцаров и румен луканов в едно biggrin biggrin biggrin ....."Бай Брадъра " е просто уникален....много добре ги имитира- най -вече Панайот и Коцето....Калеко Алеков....страшен е!!! clap first
 
bachoivoDate: Saturday, 06.12.2008, 8:11 PM | Message # 12
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Абе така с хвалене не е интересно. Плюенето му е майката biggrin То ако не охрачиш здраво някой известен (не казвам звезда, защото по мое мнение в БГ няма такива) ти се разваля целия ден biggrin Ето аз не сам плюл по хората вече доста време и все ми е нещо криво cry angry Ама и това ще се оправи. Сега съм си набелязал няколко индивида и само още малко да се подънят и ще ги удостоя с честа да се появят в The Site biggrin

 
anity69Date: Saturday, 06.12.2008, 8:41 PM | Message # 13
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
batman прав си бачоооооооооооооо
 
Ms_RomanovaDate: Tuesday, 09.12.2008, 1:15 PM | Message # 14
Sergeant
Група: Users
Мнения: 20
Репутация: 6
Статус: Не е на линия
За плюене много личнисти, затова няма да плюя. Много харесвам обаче жени и мъже от публичното пространство, които не се стремят да стават интересни с цената на лични проблеми, скандали, ненужна и фалшива ексцентичност. Много харесвам Маги Желязкова- въпреки, че много хора я опредеят като "конска физиономия", смятам, че е красива жена, със стил и поведение, което доста момичета и жени нямат. Дори с участието си във VIP Brother показа, че и в компания на пълни откачалки можеш да запазиш себе си и да бъдеш интересен с едно обикновено непринудено поведение.
 
anity69Date: Thursday, 11.12.2008, 8:46 PM | Message # 15
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
искам да оплюя огито- номинирам го с 2 точки дето се е родил ph34r sniper jumpon
 
Forum » Дискусии и Дебати :) » Дискусии » "Оплюй" Звезда (Това е темата!!!)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: