Thursday, 25.04.2024, 8:45 AM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Benkoka, ogshigil4e  
Forum » Дискусии и Дебати :) » Дискусии » Не на мизерията
Не на мизерията
kestena_rsDate: Wednesday, 03.09.2008, 9:33 PM | Message # 1
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Еееееееето ме отново след рекламитеееееееее!!!
Тука се включвам с малко по-сериозна тема. А именно мизерията. Всеки от нас поне веднъж в живота си е хвърлял боклуци по улиците или от прозореца на колата си, или дома си!! Всеки от нас понякога го домързява да отиде до кошчето за боклук и да си хвърли отпадъка там. А гледката по улиците никак не е приятна, нали? Аз предлагам всички участници в този сайт да се обединим в една кампания под надслов " Не на мизерията ". Айде да спрема да бъдем такива "селяни". Айде да спрем да си изхвърляме отпадъците на улицата. Нека стане " гъзарско " да НЕ сме такива!
Очаквам идеи и коментари съвсем скоро. И да знаете, че който не се включи ще го банвам biggrin


Soviet union rulllz
 
KepovDate: Wednesday, 03.09.2008, 10:24 PM | Message # 2
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
ок само шото ме е страх от бан,пък и от теб(прекалено съм оязвим когато спя,а ти си показал че си лабилен на моменти) ще се включа. Аз да кажем никога не си хвърлям боклуците по улицата(ако някой ме е видял ,признавам си само ако е документирано :D). Така че подкрепям напълно Кестена. Кофти е когато е мизено по улиците и е жалко че го забелязваме само когато видим нчкое чисто място и осъзнаем че живеем в мизерия.
 
momoneymainDate: Wednesday, 03.09.2008, 10:26 PM | Message # 3
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Принципно не ме е грижа чак толкова за природа и ала-бала. Ще е хубаво да няма боклуци по улиците ама няма оправия. Има си градове в други държави дето си им е чистичко такова. Ама има и такива дето са в яки държави и са по-мизерни и от нашите. Примерно даваха скоро по ТВ-то за някакъв италиански град (само дето му забрайх името) дето хората буквално мрат, отровени от разлагащите се боклуци на улицата. Мафията беше обвинена (все едно, че италианците имат кой друг да обвинят де), но си остана така. Тъй, че не се оплаквам от нашата си мизерия. Може и още.

Why So Serious?
 
bachoivoDate: Wednesday, 03.09.2008, 11:25 PM | Message # 4
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Нали ви е ясно, че банда интелигенти като нас не могат да оправят боклуците.....то боклуци къде ли няма-на улицата, в гората, в реката, (баба каза, че най-много имало в една сграда в София, където се събирали някакви хора да гласуват...не знам за какво става дума biggrin ). Българина просто не е научен да пази чистота(говоря като манталитет). Култура няма, култура...



Мнението редактирано от bachoivo - Wednesday, 03.09.2008, 11:26 PM
 
kestena_rsDate: Wednesday, 03.09.2008, 11:43 PM | Message # 5
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Моята идея е за потребителите в този сайт за момента. Така се започва. Ако сега четирима кажем не на мизерията и всеки от нас убеди още поне по двама свои приятели и те направят същото и така по веригата, може и да има резултат. Може и да няма и всеки да си каже " а бе тоя ли ще ми казва къде да си хвърлям отпадъците ", но си струва да се опита. Аз предлагам да постваме снимки на чисти места, в БГ ( знам, че са малко, ако изобщо има такива ), за да може всеки да прецени за себе си кое положение е по-добро!

Soviet union rulllz
 
didko-banditkoDate: Thursday, 04.09.2008, 7:24 PM | Message # 6
OldSchoolDawg
Група: Users
Мнения: 34
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
ами аз също не си хвърлям боклуците на улицата. Ако няма кофа на близо или го нося в мен, или ако е някаква опаковка я прибирам в някой джоб. Хвърлянето на боклука на улицата показва липсата на възпитание и уважение към заобикалящия те свят dry

Drop acid, not bombs
 
MihuqDate: Monday, 08.09.2008, 3:32 PM | Message # 7
RakiqBoy
Група: Users
Мнения: 47
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
Ако "Чистота" си вършат работата по често ще е чисто на всякаде biggrin

 
kestena_rsDate: Monday, 15.09.2008, 6:53 PM | Message # 8
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Ами ако всеки чака на '' Чистота " да оправят проблема, до никъде няма да стигнем!! Аз не мога да разбера толкова голямо усилие ли ще коства на някой да направи 2 крачки повече и да си хвърли боклука в кошчето, а не на земята?

Soviet union rulllz
 
anity69Date: Sunday, 02.11.2008, 10:19 PM | Message # 9
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
"Принципно не ме е грижа чак толкова за природа и ала-бала" . ..
ахаххахаха какви са тея думи............ biggrin biggrin biggrin не ме е грижа за природата lol lol млад човек си, хората на тебе се надяват,пък ти не те е грижа biggrin biggrin biggrin
 
ogshigil4eDate: Saturday, 15.11.2008, 10:00 PM | Message # 10
Private
Група: Moderators
Мнения: 18
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
И аз както Никито biggrin се опасявам от този предопредителен бан и ще се включа.Аз не обичам мизерията естествено като всеки човек,наи вече ако е някаде кадето ходя всеки ден...хвърлял съм боклуци в повечето случаи го правя когато съм пиян, случвало ми се е да си осатвам алкохолите насам натам biggrin хехех и за да прекратя замърсяването спирам да пия brows не на booze не на grog и не на wine дори не на icecream опс последното беше грешка обичам сладолед smile
 
anity69Date: Sunday, 16.11.2008, 1:32 AM | Message # 11
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
дидо последния път си остави бирата на шадравана в свищов.........оги ако спреш да пиеш само и само да не си хвърляш боклуците,ти трябва да прекъснеш и да учиш...ко ще праиш иначе там booze booze booze лошо пиянство имаш-ставаш безсмъртен batman
 
Ms_RomanovaDate: Tuesday, 09.12.2008, 12:59 PM | Message # 12
Sergeant
Група: Users
Мнения: 20
Репутация: 6
Статус: Не е на линия
Не мисля, че българина е чак толкова мизерен, наистина смятам, че има напредък в това отношение, а друг е въпроса както казва Мишо дали чистота минават навреме. И все пак не се отпускайте след тоя комплимент- ТЪРСЕТЕ КОШЧЕТО!

Мнението редактирано от Ms_Romanova - Tuesday, 09.12.2008, 1:01 PM
 
anity69Date: Friday, 26.12.2008, 9:43 PM | Message # 13
Anka Mentata
Група: Users
Мнения: 63
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
мизерията е пълна.....в свищов ако нямаш под ръка чифт метла и фараш е просто невъзмойно да си с тигна до стаята у хотела......последния път имаше захвърлен огромен чадър / ....плажен biggrin / на нашия етаж......пък 20-на шишета от бира,боклука от стаите,стъкла и всички там др екстри са си на етажа ни нон-стоп.....даже по някои път виждам и кой ко е ял....както казах мизерията е пълна...
 
Forum » Дискусии и Дебати :) » Дискусии » Не на мизерията
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: