Friday, 19.04.2024, 6:16 PM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, Kepov, kestena_rs  
Forum » Музика » All City Hip Hop » Kardinal Offishall
Kardinal Offishall
momoneymainDate: Thursday, 18.09.2008, 8:08 PM | Message # 1
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия

Рапърчето от Канада изезе с нов албум! Името е "Not 4 Sale" и съдържа 15 трака смесица от хип-хоп и реге (в Канада не беше ли хладно, кво реге?! Ми Кардинала всъщност е чадо на ямайски емигранти и е израстнал в Торонто). Освен това е копродуциран от нашто мче Akon и албума е част от неговия лейбъл Kon Live.
Честно казано аз много се накефих на албума. Като започнеш от почти култовата "Set It Off", минеш през "Go Home With You" за да чуеш как забива и T-Pain, та стигнеш до "Numba 1 (Tide Is High)" с умопомрачаващия бийт и гласчето на Риана. После имаш "Gimme Some" с набиращия сила напоследък The Dream (една от любимите ми в албума), "Bad Like We Bad" и "Nina" (Me Nina, Me Nina, Me Nina, Me Pretty Black Ninaaa - много е зарибяваща, честно) - парчета с чисто реге звучене, и накрая "Dangerous" с Akon, която беляза лятото по лицето. В албума гостуват, освен споментатите по-горе, и Estelle ("American Boy" дет пее), Lindo P, Clipse и Glenn Lewis.
Мисълта ми е, че този албум е просто задължителен за всички - всеки ще си хареса нещо, обещавам.
Айде сега и клипа към "Set It Off" с Clipse:

Ето и линк за торента с албума: Kardinal Offishall - Not 4 Sale.torrent


Why So Serious?
 
Forum » Музика » All City Hip Hop » Kardinal Offishall
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: