Friday, 29.03.2024, 0:48 AM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Benkoka, bachoivo  
Forum » Forum » Проблеми, съвети, оплаквания » Обобщение на имало едно време суетня около празниците (описание на резултатът)
Обобщение на имало едно време суетня около празниците
SISDate: Monday, 16.02.2009, 4:27 AM | Message # 1
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
След всичките си перипетии, мисловни процеси, суетня и излишен стрес, какъв подарък, на кой, пътуванията ми из европа, резултатът е, хъм, не искам и да го споделям направо. Ще споделя че, вместо да си празнувам и да си седя на топло в майорка, прекарах повечето от времето в пътуване, нерви и скандали.

С две думи, бих два шамара на който трябваше, събрах си багажа, и докато стигна обратно в къщи се наложи да мина през три страни, две от тях извън от ЕС, да вися като някой парцал нощем по летищата за да се добера до нас.

Гръм да тръшне и франция и всьо що мърда в Кан, Монако, Ница и Антибс.

Бах новата година, бахти чудото, бахти пътуването, бах ти куфарите, бахти каръка.

Не ми стигна величествената обиколка ами, пак стегнах куфарите и дойдох в БГ. Не стига че се бях натоварила като някое муле, ами че си изпуснах и самолета и ае бахти идилията. Дай втори билет, дай куфарите на ново - абе разгони ми се фантазията. Са съм се закотвила в София и поне два до три месеца не мърдам от тук та ако ще и света да се обърне angry

Те тва е , както му се казва, нова година, голема гърбина или и аз не знам точно как се казва ама започвам да схващам основите на богатият ни български речник dry

Айде със сдраве и наздраве за трифон зарезан, що се отнася до влюбените, до колкото знам любовта те прави глупав та знае ли се, но на влюбените е хубаво, че не им пука smile

СИСА НЕПУКИСА donatello eat


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

 
Forum » Forum » Проблеми, съвети, оплаквания » Обобщение на имало едно време суетня около празниците (описание на резултатът)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: