Friday, 29.03.2024, 5:32 PM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, ogshigil4e, bachoivo  
Forum » Музика » Всичко друго » RQ
RQ
momoneymainDate: Tuesday, 09.09.2008, 11:57 PM | Message # 1
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Ако търсите дадена песен, просто питайте тук. :D

Why So Serious?
 
SISDate: Tuesday, 02.12.2008, 7:06 AM | Message # 2
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия

pitam, mojesh li da mi kajesh ili pone podskajesh kak da si svalia klipa na tazi pesen. gossip Toest te sa dve, no puskam ... ne znam i az kak se naricha tva, ne e tochno link, ami napravo si e pesenta bez lnk, oh moje i da e link...
Liubima mi e love , ima prevod na bulgarski napisan varxu samiat klip, strahotna e, posvetena mi e oops i iskam da si ia kacha na site... to vzeh che se abitsirah i si napravih site tazi nosht, makar i da sam pulna nula fool v tazi oblast. Ta iskam da si ia sloja kato fon i klipa oshte v nachaloto na site..
Mojesh li da mi pomognesh...? confused eek help
sad cry sad

SION

 
bachoivoDate: Tuesday, 02.12.2008, 1:08 PM | Message # 3
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
от каде искаш да си свалиш клипа. ако примерно си с Firefox тя си има едно приложение Download Helper мисля, че беше и с него директно могат да се свалят клипове от YouTube или Vbox7. Само че е малко играчка, тъй като клиповете са в .flv формат и ако ти трябва в някакъв друг формат трябва да се конвертират с някоя програмка. Имаше и една програма, която директно смъква клипа от YouTube и автоматично го конвертира в .avi формат, но не помня как се каваше. Трябва да се поразровя малко.

 
SISDate: Wednesday, 03.12.2008, 3:06 AM | Message # 4
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
Zdravei, iskam da go svalia ot metacafe y niamam firefox. SHte vzema do go instaliram. Kato cialo izpolzvam niakolko sites ot koito svaliami sa arenabg i linkovete na bitcomet, koiato e programata s koiato si svaliam kakvoto mi triabva ot internet. Obache s neia ne moga da svaliam ot youtube metacafe dalimotion i mnoooooooogo drugi.
Ok, shte ti buda blagodarna, ako se setish kak se kazva drugata programa, a az shte se instaliram firefox i shte ia probvam, puk dano da stane.
A shto se otnasia do drugiat mi vapros, koito biah zadala, znaesh li kak da sloja muzika kato fon na site, toes s vlzaneto v site da zapochva muzika. Imam edin album, koito ako moga da go kacha kato fon, shte stana napravo neveroiatno, zashtoto e strahotna muzica, vruzva se s design y ne e drazneshta, a i taka kato ne e samo edna pesen, a se smeniat, i na horata niama da im prechi i da drazni i shte ima fon koito uspokoiava iako.
To znam che pitam mnogo, no sas sigurnost ako ne pitam niamam i 0.1% shans da mi otgovori niakoi, a pitaiki pone ima niakakav shans makar i minimalen, stiga na niakoi da mu se zanimava i da go ucelia v podhodiash moment, da iska da pomogne na edno sladko momiche, koeto ne razbira pochti nidhto ot tezi neshta, no puk se uchi po burzo i ot zvuka y svetlinata smile

Ba4e Ivo, blagodaria mnogo che si si napravil truda da mi dadesh niakakva nasoka i kato cialo izobshto da mi napishesh otgovor.
Naistina i nai iskrenno sam ti blagodarna hello lips notworthy respect yes


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

Мнението редактирано от samozamalko - Wednesday, 03.12.2008, 4:01 AM
 
bachoivoDate: Wednesday, 03.12.2008, 7:59 PM | Message # 5
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
samozamalko, няма проблем. Нали за това сме тука-да си помагаме взаимно biggrin та за програмката...честно казано отдавна не съм свалял клипове, но има една Vloader и викат Цък . Тя може да ти помогне да, но само за да смъкваш клиповете от разните му там сайтове. Иначе за това как да го сложиш нещо за фон-честно казано аз разбирам, колкото и ти biggrin така че съжалявам, ама някой друг трябва да ти обясни.

 
kestena_rsDate: Thursday, 04.12.2008, 2:28 AM | Message # 6
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Обещаваме ти в най-скоро време да получиш информация за плейъра, който ще ти позволи да си сложиш фон на сайта. Радвам се, че виждам повече твой коментари и се надявам да продължаваш в същия дух. Скоро ще посетим и твоят сайт.
От Администрацията.


Soviet union rulllz
 
kestena_rsDate: Thursday, 04.12.2008, 2:45 AM | Message # 7
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Ето, че и аз си търся една песен, доста е стара и не знам нито изпълнителя, нито заглавието на песента, но знам малко от текста и съм сигурен, че всеки си спомня този златен домби хит. Ето малко от текста и който я намери ще получи награда.
"Сто пъти по сто ти ме целуни,
ти кралице моя само с мен бъди"


Soviet union rulllz
 
SISDate: Thursday, 04.12.2008, 8:05 AM | Message # 8
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
Goliami ste sladuri cool
mnogo blagodarnosti za zainteresovannosta vi i kakto ima edna bulgarska pogovorka - kakvoto povikalo, takova ogovorilo- smile

Ba4o Ivo - taz programka shte ia probvam da si svalia pone klipa na liubimata mi pesen, za tova mi e ot goliama polza :).... a i edin vapros imam kam teb po taka da se kaje spetsialen.... tazi igla kadeto ia darji s goliamo samodovolstvo avatra ti.... ne ia polzvash nali? To tova v literaturno kazano i stava duma za virtualno izpolzvane...uh wacko surprised ? Toz Doctor House e noer edno v satirata i botska vseki za vseki sluchai tongue ta ot tam i asosiatsiata mi wacko

Fizi Bubaleh - blagodaria i na teb za infoto i za zainteresovannosta ti, az shte proveriavam za tova dali ima resultat, a shto se otnasia do moia site kiss love oops shte bude s malko po osobena nasochenost, toes za edni moje da e stranen, no za drugi sam sigurna che ste e gotin. V momenta e under construction, zashtoto dokato go sazdavah samo v nai obshti ramki i beshe s niakolko optsii i nachalna stranitsa, veche beshe ne samo poseten ami che i temi mi biaha iztcvukali i kato gorda admin /xaxa/ gi izgonix, iztrih im vsichki temi i go zatvorih za posetiteli, Aaaa pone taka si mislia xaxa, to tolkova mi razbira i na men glavata, no puk e durvena wink
Ta taka

besos kakalashki angel1 :angel:

Added (2008-12-04, 8:05 Am)
---------------------------------------------
Fizi Bubaleh , tova po nadolu e za teb

PESEN NA GLORIA Сто пъти %)

pesen na Azis i Monika 100 пъти %)

Tova sa chalgi...nali? Dano da izpulniavat samo pesenta a ne da e tiahna surprised

pogledni i vav forum na site www.bulgar-bg.com

Сто пъти по сто ти ме целуни, ти кралице моя вечно с мен бъди! kiss2 =========== =================== CaM Cu PRERq3BAM GARLOTO ...www.bulgar-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8276&view=next&sid=e8a7d39bb2d563174fc8f8007d19d50d

V tozi forum ima okolo 15 razlichni topics vse za tova Сто пъти по сто ти ме целуни, ти кралице моя вечно с мен бъди, dano ti pomogne

A za nagradka sladka, iskam edna snimka, na kiato si se usmihnal taka che da ti se vidiat i slivitsite ako ne sa ti mahnati cool i da iakachish pri drugite snimki na iunashkiat otbor na kakala6ka angel1 angel1


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

Мнението редактирано от samozamalko - Thursday, 04.12.2008, 8:07 AM
 
momoneymainDate: Thursday, 04.12.2008, 12:08 PM | Message # 9
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Браво, браво..браво. Радвам се да видя, че темата се развива! Малко ми е ниска активноста напоследък - но ще се поправя в скоро време.
Аз също се надявам тази култова "100 пъти по 100" да се намери най-сетне.
Към samozamalko - предишния ти аватар беше по-хубав :)


Why So Serious?
 
bachoivoDate: Thursday, 04.12.2008, 3:43 PM | Message # 10
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
kestena_rs, брат не сам много сигурен за тая песен, просто не сам див фен на чалгата. Ама като поразпитах един колега и тои ми каза, че май това е Ерик-Сто на Сто. Но както казах не съм много сигурен. Все пак провери. ЦЪК

P.S. Дееба маи не е тая, ама карай


 
SISDate: Thursday, 04.12.2008, 4:32 PM | Message # 11
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
momoneymain, to predniat mi avatar i na skype si go biah slojila, no revoliutsionirah kontaktite mi tam, ta chak po tel mi se obadixa da me pomoliatr da go smenia che bil mnogo perverzen shy i vzeh che go zalichih, da ne vzema da pochna da sabiram mnoooogo cherni tochki, to i bez tova sam chernata offffftsa ta... angel1

Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

 
momoneymainDate: Thursday, 04.12.2008, 6:13 PM | Message # 12
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
За плейъра:
аз лично използвам този тук - http://flash-mp3-player.net/players/multi/generator/
Много е юзър френдли (да живее българският език) и е зарибявка. Освен това изглежда готино. НО! Има някои проблеми.
1во - заглавията на песните не излизат на плейлиста;
2ро - не успях да го подкарам с песни, които аз съм качил. Успявам като копирам УРЛ адреса на песента директно от сайта, така че вероятно ще трябва да намериш някакъв сайт със свободен даунлоуд на песните, които искаш да сложиш;
3то - тъй като самия ХТМЛ код е много просташки (вече почти си го пиша сам) не позволява да слушаш песента докато сменяш страниците. Демек - ако го прикачиш към главната трябва само там да стоиш за да изслушаш песента - иначе прекъсва.
Ето и бърз курс по мп3 плейъри:
копираш УРЛ адреса на песента и я слагаш в лента MP3, отделните песн ги разделяш с | ,
след това си разглеждаш настройките и си избираш цветове и други гъдели и накрая копираш HTML кода като си готова. Тоя код го вкарваш някъде при HTML кода на страницата, където искаш да се вижда. Къде точно, ще разбереш по системата "Проба-грешка". За всеки случай си копирай кода на страницата преди да човъркаш из него.
Успех!


Why So Serious?
 
Forum » Музика » Всичко друго » RQ
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: