Thursday, 28.03.2024, 11:32 AM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Kepov, bachoivo  
Forum » Компютри » Software » програмка за мирорпрограм на файлове, за (програмка за мирор на файлове, програмка за мирор на файлове)
програмка за мирорпрограм на файлове, за
kalinkata_gvendolinDate: Tuesday, 17.02.2009, 9:15 PM | Message # 1
Private
Група: Users
Мнения: 1
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
ето какъв е проблема, с колежката на работа сме в мрежа и тя ми трие важни файлове от компютъра, има ли някаква програмка с която да си направя копие на тези папки, и информацията която постъпва в основните папки да се обновява автоматично и в копията, ако ми изтрие пак някоя папка да си я върна от копието. не мога да слойа парола или да ги заключа защото тя и шефа всъщност трябва да имат достъп до папките ми през мрежата по всяко време.
моля помогнете


ще мисля после
 
KepovDate: Friday, 27.02.2009, 2:45 PM | Message # 2
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
Единствената програма която съм срещал е "File Mirror". Би трябвало да ти свърши работа. Има един проблем ,че доколкото си спомням не работи с VISTA , но ако си с някой по стар windows ще стане. Това което съм чел за тази програмка е че е доста лека и лесно се използва. Но не съм я ползвал лично. От тук можеш да дръпнеш демо File Mirror. BTW има и още една програмка ICE Mirror ама за нея вече нищо не знам.

Мнението редактирано от Kepov - Friday, 27.02.2009, 2:49 PM
 
Forum » Компютри » Software » програмка за мирорпрограм на файлове, за (програмка за мирор на файлове, програмка за мирор на файлове)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: