Tuesday, 23.04.2024, 11:31 PM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Kepov, bachoivo  
Forum » Компютри » Software » проблеми с OS-a (проблеми с OS-a)
проблеми с OS-a
KepovDate: Wednesday, 03.09.2008, 10:04 PM | Message # 1
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
Това е директен въпрос към didko-banditko. Защо след като минах на VISTA имам проблеми с нета. Твоите хора от БТК нищо не могат да ми кажат.
 
kestena_rsDate: Wednesday, 03.09.2008, 10:50 PM | Message # 2
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Кепов, имам мнение по твоя въпрос и то е, че виста е доста кофти продукт. Тук в САЩ най-добрият софтуер за момента е този на Apple, те използват Макинтош. Тази операционна система е в пъти по-интуитивна и като цяло по-добра от виста. А и няма вируси за нея и ако ползваш програми които са пригодени само за Windows , можеш да си добавиш виста като втора ОС.

Soviet union rulllz
 
KepovDate: Wednesday, 03.09.2008, 11:18 PM | Message # 3
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
кестенчо MAC SUCKS. Vista ползвам само заради DirectX 10 ,a и MAC SUCKS. Няма вироси щото никои не се занимава да прави за MAC , както и за Linux btw. А и за кво ми е гемърски компютър като игрите ги няма за MAC.(което само потвърждава мнението ми че MAC SUCKS)
 
KepovDate: Wednesday, 03.09.2008, 11:21 PM | Message # 4
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
Така или иначе програмите които ползвам са за windows ,така че като си сложа MAC OS само мога да го гледам. а и повечето US user-i са ламери. за какво ми е по интуитивна OS като VISTA e създадена толкова елементарна за хората които я ползват.
 
kestena_rsDate: Thursday, 04.09.2008, 4:48 AM | Message # 5
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Ами защо все още имаш проблеми с нета тогава?
А и не е нужно да бъдеш груб с мен, не става така. Кажи не съм съгласен с теб, ето моето мнение, знаеш, че имам власт тук и пак си играеш с късмета! Айде размина ти се бана тоя път, но да знаеш, че няма да съм толкова милостив другия път! shades


Soviet union rulllz
 
KepovDate: Thursday, 04.09.2008, 10:18 AM | Message # 6
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
лесно ти е на теб като си в US. Ще се прибереш по Свищов и тогава ще видим дали ще раздаваш банове като с черния ти организираме едни Пехливански борби biggrin . А и тва ми е въпроса що имам проблеми с АДСЛ. И по- добре малко проблеми с АДСЛ от колкото с всичко останало. BTW тая сутрин звънях на "поддръжка" и пичовете казаха че сигурно е по линията проблема и че ще го оправят.
 
diabloDate: Wednesday, 23.09.2009, 0:32 AM | Message # 7
Private
Група: Users
Мнения: 2
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
здравйте искам да попитам дали някой знае какво ми се случи.значи upgrade си биоса с по нова версия която съответно гледах да е моето дъно,но като тръгна ПС-то ми и неможех вече да мърдам мишката.та въпроса ми е някой знае ли какво се е случило и как да го оправя.благодаря предварително
 
momoneymainDate: Wednesday, 23.09.2009, 2:10 PM | Message # 8
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Проблема е в дъното. В смисъл, на компютъра, не в дъното на всичко, примерно. Пробвай да си преинсталираш драйверите на мишката. Махни ги и ги сложи на ново. Ако и така не стане - преинсталирай уина.

Why So Serious?
 
diabloDate: Wednesday, 23.09.2009, 2:19 PM | Message # 9
Private
Група: Users
Мнения: 2
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
пробвах вече с преинстал на уина нестава изобщо не ми засича мишката като хардуер и като вляза да видя за драйвърите за мишката ги няма
 
momoneymainDate: Wednesday, 23.09.2009, 2:38 PM | Message # 10
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Виж изтегли си нови драйвери за модела, от сайта на производителя. Ако и това не стане - даунгрейдвай биоса - преебан е.

Why So Serious?
 
Forum » Компютри » Software » проблеми с OS-a (проблеми с OS-a)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: