Friday, 19.04.2024, 9:58 AM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Kepov, bachoivo  
Forum » Фън » Филми » Нови Филми (Инфо)
Нови Филми
bachoivoDate: Sunday, 23.11.2008, 0:32 AM | Message # 16
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Е това филмче ще се гледа определено....гледал съм първите две части, ще гледам и тази biggrin

Ествено говорим за Ice Age 3 Dawn of the Dinosaurs . И естествено любимата на мнозина катерица отново е на линия biggrin biggrin Лошото в цялата работа, че филмът излиза по кината чак през месец Юли, следващата година.




Мнението редактирано от bachoivo - Sunday, 23.11.2008, 0:36 AM
 
SISDate: Tuesday, 25.11.2008, 5:32 PM | Message # 17
Sergeant
Група: Users
Мнения: 23
Репутация: 2
Статус: Не е на линия
Righteous kill s Al Pachino i Robert De Niro, ne opravda ochakvaniata mi. Svalih si go ot internet i go gledah v original variant, bez subtitri i razni stranichni factori. Istinata e che...ima psihologichen moment na iznenada, kato cialo e dosta zemen, no reklamata i otzivite, koito imashe, mi se storiha vuzduh pod naliagane sled kato gledah filma. Tova e moe lichno mnenie, sigurno na mnogo drugi zriteli im e haresalo, znam li?!
A shto se otnasia do Babilon, dori ne biah chela kritikite za nego, nito otzivite. Vse minavam pokrai nego i nikoga ne go izbiram da si go svalia na PC. Obache, mi se struva che, e po interesen, ot kolkoto smiatah, a i ne e tipa film, koito az si misleh che e, tam kato razni parodii na mejduzvezdni dolnokachestveni i s low cost filmi.
Hum, shte go drupna oshte sega.
10x za infoto hands lips partytime


Be your self, doesn´t metter what the people say

xx xxx kises xxx xx

SIS ---,-´.--(@ SIS

 
Forum » Фън » Филми » Нови Филми (Инфо)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: