Friday, 19.04.2024, 4:28 PM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Kepov, bachoivo  
Forum » Фън » Филми » идеи какво да се гледа (идеи какво да се гледа)
идеи какво да се гледа
mi6entseDate: Tuesday, 21.10.2008, 10:03 AM | Message # 31
Private
Група: Users
Мнения: 17
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
Виж сега нормално е да се съгласиш! Всички знаем за тая прословута мъжка солидарност - нормално е, в природата ви е! И не гледам такива, гледам най- новите излезли - виновна ли съм, че продучентите залагат на жените и техните качества напоследък и леко пренебрегват и усмиват мъжете в продукциите си biggrin Ако гледаш тоя филм точно ще видиш силата на жените. Аз бях удивена от способностите на младата дама, която тежи 60 килца пък пердаши 160 килограмови прасета clap hands И не стига, че се бие ами е и мнооого красива. Филма си е просто first А пък за мъжете които не искат да признаят, че има жени по добри от тях във всяко отношение мога да кажа само fudge Според мен трябва малко повече уважение към жените Коко respect , че без тя сте за никъде и ти и всички останали много добре го знаете, просто трябва да си го признаете. shades
 
MihuqDate: Tuesday, 21.10.2008, 11:32 AM | Message # 32
RakiqBoy
Група: Users
Мнения: 47
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
Тук не се ли коментират филми а не слабостите на жените. Ако толкова исакш да докажеш слабоста на женския пол отвори друга тема biggrin

 
mi6entseDate: Tuesday, 21.10.2008, 3:16 PM | Message # 33
Private
Група: Users
Мнения: 17
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
Точно филма обсъждам любов моя, просто той е за силата не за слабостта на жените пак не си разбрал! Пък и трябваше да отговоря на Коко, не мога да съм му длъжна smile Явно сме почнали да коментираме кометари.
 
NoSoulDate: Friday, 24.10.2008, 4:17 PM | Message # 34
Private
Група: Users
Мнения: 5
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
Recep Ivedik! нема такъв филм :Д заболя ме стомаха от хилеж...

бзззз
 
kestena_rsDate: Tuesday, 28.10.2008, 1:41 PM | Message # 35
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
"Taken" - Невероятен филм, държи те в напрежение през цялото време. Горещо го препоръчвам!!!

Soviet union rulllz
 
kestena_rsDate: Thursday, 30.10.2008, 5:03 PM | Message # 36
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
"An Inconvinient Truth" - горещо го препоръчвам. Аз лично останах изумен и потресен от фактите изложени в този документален филм. Гледайте го и пишете какво мислите по въпроса.

Soviet union rulllz
 
bachoivoDate: Saturday, 01.11.2008, 8:14 PM | Message # 37
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Quote (NoSoul)
Recep Ivedik! нема такъв филм :Д заболя ме стомаха от хилеж...

Много хора ми го препоръчаха тоя филм и най-накрая го гледах. Голям смях падна biggrin
biggrin biggrin


 
NoSoulDate: Monday, 03.11.2008, 9:03 PM | Message # 38
Private
Група: Users
Мнения: 5
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
Super Size Me wacko Филм посветен на Макдоналдс и неговите "здравословни" бързи закуски ^^

бзззз
 
magiDate: Monday, 03.11.2008, 10:42 PM | Message # 39
Private
Група: Users
Мнения: 11
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
12 на Никита Михалков! Чудесен ^^
 
momoneymainDate: Sunday, 09.11.2008, 0:05 AM | Message # 40
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Току що гледах "How to lose friends and alienate people" - попилях се!
Главния герой качва мъртво пияната си колежка по стъпалата и и говори "Shut up or ur going to wake up the old bitch" (визирайки хазяйката си), след което поглежда нагоре по стъпалата и вижда самата хазяйка да седи и да го гледа като гръмната. Е точно тогава изригнах - няма такива лица!


Why So Serious?
 
Ms_RomanovaDate: Sunday, 23.11.2008, 1:43 AM | Message # 41
Sergeant
Група: Users
Мнения: 20
Репутация: 6
Статус: Не е на линия
Който не е гледал Шивачки (бг филм) - горещо го препоръчвам. Тъжно – забавна история за три мацки от Попово, които отиват в столицата да си търсят късмета. Какво намират е друг въпрос smile

Мнението редактирано от Qnica - Sunday, 23.11.2008, 1:47 AM
 
bachoivoDate: Sunday, 30.11.2008, 0:38 AM | Message # 42
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
днеска гледах тоя новия филм за 007 Quantum of Solace и честно казано не останах очарован. не че сам очаквал нещо велико, ама наистина очаквах да е по-добър. Явно темата за James Bond доста се е изтъркала вече.

 
kestena_rsDate: Thursday, 04.12.2008, 2:39 AM | Message # 43
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
Айде сега всеки, който не е гледал Eagle eye да го тегли веднага и да го гледа. Отдавна не бях гледал толкова добър филм ( май последния такъв беше Taken). Както и да е, горещо го препоръчвам!!!

Soviet union rulllz
 
bachoivoDate: Friday, 05.12.2008, 9:50 PM | Message # 44
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
kestena_rs, добре началник....ще го гледам. Честно казано веднъж се бях наканил да гледам Eagel Eye само че тогава все още беше с кофти качество.

А я някой да каже дали е гледал Transporter 3. Интересува ме заслужава ли си да го дърпам или само ще си загубя времето. Но и без това още го няма с нормално качество.......абе общо взето ме интересува-да му се точя или да не му се точя?? Това е въпросът! biggrin


 
momoneymainDate: Sunday, 14.12.2008, 12:11 PM | Message # 45
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Гледах скоро Falling Down - много добър. Бях го гледал но се зарибих на ново. От 2003 година е.
Майкъл Дъглас е нормален човечец, който се изнервя от напрегнатоста на деня и поредицата от кофти случки, които му се случват (разбирай попада в зло задръстване, продавач се държи грубо с него, 2ма се опитват да го отарашат и е облечен с костюм в 40 градусовата жега), припатква и започва да шамари наред и да гърми с разни картоматки ( smile ), докато Робърт Дювал, който е на прага на пенсионирането полицай в отдел "Кражби" се опитва да свърже престъпленията и да издири нашия човечец. Джоел Шумахер режисира филма. Само това ще кажа.


Why So Serious?
 
Forum » Фън » Филми » идеи какво да се гледа (идеи какво да се гледа)
Search: