Thursday, 25.04.2024, 2:45 AM
Welcome Guest | RSS

The Kakalashka!

Main | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: momoneymain, kestena_rs, Kepov, bachoivo  
Forum » Фън » Филми » идеи какво да се гледа (идеи какво да се гледа)
идеи какво да се гледа
KepovDate: Wednesday, 03.09.2008, 10:33 PM | Message # 1
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
Кажете някой нов филм който сте гледали и ви е зарибил. Мен ме зариби "21" . филмчето не е някакво невероятно ама си заслужава времето smile
 
kestena_rsDate: Thursday, 04.09.2008, 4:27 AM | Message # 2
Fizi Bubaleh
Група: Administrators
Мнения: 50
Репутация: 23
Статус: Не е на линия
На 09.09.2008 е официалната премиера на новия сериал " Fringe ", аз лично гледах първата серия и мога съвсем спокойно да кажа, че съм впечатлен. С нетърпение очаквам да излязат новите серии.

Soviet union rulllz
 
didko-banditkoDate: Thursday, 04.09.2008, 12:51 PM | Message # 3
OldSchoolDawg
Група: Users
Мнения: 34
Репутация: 11
Статус: Не е на линия
The Dark Knight - един от най-добрите филми за тази година поне за мен

Drop acid, not bombs
 
momoneymainDate: Thursday, 04.09.2008, 11:12 PM | Message # 4
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Батмана разпилява. Много му се накефих.

Why So Serious?
 
momoneymainDate: Thursday, 04.09.2008, 11:13 PM | Message # 5
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Снощи гледах The Happening - хареса ми. Имаше моменти за изтръпване. Не е най-най филмчето, ама е хубаво да се гледа.

Why So Serious?
 
KepovDate: Thursday, 04.09.2008, 11:56 PM | Message # 6
SteamRoller
Група: Users
Мнения: 36
Репутация: 1
Статус: Не е на линия
за the happening не знам не ми хареса най ама Батмана попилява
 
bachoivoDate: Friday, 05.09.2008, 10:38 PM | Message # 7
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
Стартира новия сезон на Prison Break...сиреч "Избягай от панделата". Гледах вече 1 и 2 епизод. Не че е кой знае какво-честно казано очаквах повече.

 
bachoivoDate: Friday, 05.09.2008, 11:06 PM | Message # 8
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия

Анди Дюфрен, млад и проспериращ банкер, е пратен в затвора Шоушенк за убийството на жена си и нейния любовник. В началото той е много изолиран и самотен, но впоследствие осъзнава, че в тялото на всеки има нещо, което е скрито дълбоко и което никой не може да ни отнеме... НАДЕЖДАТА. Анди се сприятелява с търговеча в затвора Ред (Морган Фрийман) и му обяснява защо е важно да имаш мечти. Неговият дух и отдаденост довежда до един свят, пълен с въображение, смелост и желание. Ще реализира ли Анди някога своите мечти?

Starring: Tim Robbins, Morgan Freeman, Bob Gunton, William Sadler, Clancy Brown

Филма е доста стар, но е един от най-великите. Рейтингът говори сам по себе си IMDB Top 250

Чакайте да отбележа още нещо-забележете филма, който е на 3-то място. Заслужено 3-то място според мен.


 
mi6entseDate: Monday, 08.09.2008, 3:07 PM | Message # 9
Private
Група: Users
Мнения: 17
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
Само маже коментират, не е мн справедливо dry Бих предложила на повечето мъже да погледат малко "женски филмчета", че да видят какво държание харесват жените tongue . Това от чисто женска гледна точка smile За целта предлагам филмчето What happens in Vegas там главният герой Аштън се държи адски "мъжко", да не казвам тъпо в началото, а накрая осъзнава, че не може без жена си smile Е и Камерън се държи като "гадна кучка" в началото, но и тя осъзнава, че е любовта е над всичко, дори над парите smile За мъжете които искат искат да намерят жената с главно "Ж", а най-вече да не я изгубят съвета е един - обръщайте повече внимание на "женските филмчета" Слушайте внимателно - ще спечелите обезателно biggrin
 
bachoivoDate: Monday, 08.09.2008, 4:35 PM | Message # 10
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
What happens in Vegas го гледах наскоро....добро е филмчето...има някои много забавни моменти, а и като цяло е добра комедиика.
А, който иска да загуби напразно 1ч40мин от живота си може да гледа новия епизод biggrin на мумията....голяма боза според мен




Мнението редактирано от bachoivo - Monday, 08.09.2008, 4:42 PM
 
momoneymainDate: Wednesday, 10.09.2008, 12:08 PM | Message # 11
StreetSmart
Група: Administrators
Мнения: 169
Репутация: 5
Статус: Не е на линия
Гледах неска Get Smart - невероятен. Просто не можах да преброя колко пъти избухнах в смях. С глас. Невероятен Стийв Карел. Препоръчвам го за гледане.

Why So Serious?
 
mi6entseDate: Thursday, 11.09.2008, 11:28 AM | Message # 12
Private
Група: Users
Мнения: 17
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
Няма такава глупост като Breathing room! Загуба на време! Никакъв смисъл! Carver в превод Кланицата изглежда по обещаващ за търсачите на ужаси biggrin
 
MihuqDate: Thursday, 11.09.2008, 12:52 PM | Message # 13
RakiqBoy
Група: Users
Мнения: 47
Репутация: 10
Статус: Не е на линия
Ужасите са банално еднообразни happy

 
bachoivoDate: Thursday, 11.09.2008, 1:01 PM | Message # 14
Ba4e Ivo
Група: Moderators
Мнения: 107
Репутация: 21
Статус: Не е на линия
това ужаси да се гледа...хм.....няма смисъл. то едно и също навсякъде. убиеца гони една мадама я с нож, я с резачка, а мадамата вместо да избяга към селото бяга към гората-щот' е интелигентна мадама. няма смисъл просто

 
mi6entseDate: Friday, 12.09.2008, 9:27 AM | Message # 15
Private
Група: Users
Мнения: 17
Репутация: 0
Статус: Не е на линия
банално еднообразни са и игрите ама има такива които ги играят!мисля че всеки има право да харесва каквото си иска и не е зле, останалите да приемат това!!! dry

Added (2008-09-12, 9:27 Am)
---------------------------------------------
Ако на някой му се гледа различен ужас, в смисъл без руси кукли бягащи към гората, а брутални убийства - за него е филма The midnight meat train!!! Няма такава блуталщина - удивих се, страшни сцени има! Хвърчат глави, очи.... Страшна работа е!!! Разбира се хората със слаби сърца или тия, които ги е страх.... по добре да не го гледкат, защото има да сънуват кошмари............ bash beta butcher clap grog hands hooray punk specool tease yahoo

 
Forum » Фън » Филми » идеи какво да се гледа (идеи какво да се гледа)
Search: